Нема мафијашка пресметка: Си пукал во глава над гробот на девојка му

Српската полиција деманатираше информацијата која ја објавија српските медиуми, дека утрово на гробиштата во Белград се самоубил Перица Вулетиќ, осомничениот за вчерашното убиство на Бојан Смиљковиќ.
Полицијата информира дека на гробиштата било пронајдено телото на 44 годишниот Н.Т. кој си пукал во глава врз гробот на својата некогашна девојка.

25.04.2014 - 12:55

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега