Ќе и ја скршел главата во продавница - крвава расправија во Ресен

34-годишниот С.А. од Ресен си заработи кривична за тешка телесна повреда.

Според податоците од полицијата во 15 часот, во продавница во Ресен без повод и причина настанала расправија помеѓу пријавениот и ресенчанка во која истиот физички ја нападнал нанесувајќи и тешки телесни повреди во пределот на главата.

17.04.2014 - 12:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега