ВИДЕО: Ова момче е поразлично од своите врсници- еве зошто

16- годишното момче на видеото ќе ви покаже дека не е како своите врсници. Тој има нешто по кое се разликува од останатите и тоа сите вас ќе ве воодушеви.

Неговото име е Колинс Кеј и се занимава со магионичарски трикови. Еден од неговите најдобри настапи е токму овој кој сега ќе го погледнете.

Публиката била воодушевена, а жирито останало без зборови.

Погледнете го видеото кое ќе ве воодушеви:

 

17.04.2014 - 11:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега