ВИДЕО: "Абе бегајјјј не може ти да играш со мојата симпатија!" - преслатко

Ова видео ќе ви го направи денот поубвав...

17.04.2014 - 11:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега