ФОТО: Што прави Барак Обама во претседателската лимузина?

Погледнете што прават претседателот на САД, Барак Обама и Џо Бајден во претседателската лимузина.

 

17.04.2014 - 11:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега