ВИДЕО: Лудило - како ќе реагирате ако ве поканат на сопствениот погреб?

Белгијците направија неверојатна скриена камера. Како вие би реагирале ако ве поканат на сопствениот погреб. Би плачеле ли за себе?

17.04.2014 - 10:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега