ВИДЕО: Сакал да направи селфи пред воз па добил клоца во глава

Џаред Мајкл, на социјалните мрежи познат под корисничкото име Jared Michael изјави: „Се обидов да направам „селфи видео” додека возот поминуваше на безбедна дистанца позади. Најверојатно бев сеуште премногу блиску за да бидам удрен во глава.  Ја уплескав.

 

 

 

17.04.2014 - 10:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега