ВИДЕО: Урнебесно- мртов пијан се обидува да прескокне ограда

Погледнете како овој пијан човек се обидувал неколку пати да ја прескокне оградата, но не успеал се додека случајно не го открил тајниот пролаз.

За само 5 дена од објавувањето ова видео е погледнато речиси 3 милиони.

17.04.2014 - 10:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега