Зимска ноќ, снег и студ во Македонија - еве ги моменталните температури низ земјава

17.04.2014 - 00:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега