ФОТО: Нема да верувате чии се овие згужвани нозе

38 годишната Рис Витерсупн важи за една од најзгодните русокоси, но едно е фотографирањето на црвениот килим, а дрго на џогирање.

16.04.2014 - 22:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега