Ја погребаа Џенифер Лопез

Популарната пејачка и неофицијалната сопственичка на најдобриот задник во светот Џенифер Лопез беше жртва на невкусна шега на Твитер кој вистински ги потресе нејзините фанови. Откако некој на Твитер објави дека Лопез починала, веста почнала молскавично да се шири на социјалните мрежи и предизвика вистинска паника поради што мораше да реагира и службата за односи со јавност на Џеј Ло и да ја демантира информацијата. 

16.04.2014 - 21:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега