ВИДЕО: Ни ВМРО ни СДСМ - ова е најдобрата реклама за избори што било кога сте ја виделе

Доволно е само да се каже, дека станува збор за партија која се бори за мандати  Црна Гора и дека слоганот е „Ај'т полако“ 

16.04.2014 - 21:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега