ВИДЕО: Како Американците манипулираат со времето?

Фасцинантно е како формацијата на облаците стои на едно место а нивната содржина се изместува... Ова се облаци креирани од америкнаското тајно оружје ХААРП! Изум на Тесла со кој може да се манипулира со временските прилики!

16.04.2014 - 17:11

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега