ВИДЕО: Почнала да го удира со клоци па му "пукнал филмот"- еве што се случило

Жените знаат да бидат многу насилни а доказ за тоа е оваа девојка која нападнала момче и немала намера да престане...

 

На снимката се гледа дека го кубе и го клоца во главата со сета сила.

Но тогаш и тој тргнал во напад. Му "пукнал филмот" па ситуацијата во "борбениот ринг" се свртела за 180 степени. Момчето почнува да ја дави и на видеото се гледа дека таа одвај дише. На крајот попуштила па се' се средило...

16.04.2014 - 16:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега