ВИДЕО: Бакнежот што го полуди светот

Познатиот модел од редовите на Викторија Сикрет Кара, Делавињ е 21 - годишна девојка која во моментот e во врска со глумицата Мишел Родригез, но во новата реклама за кармин изгледа дека таа, сепак, самата себеси си е доволна.

 

Станува збор за кратка реклама за новиот кармин на марката „Ив Сен Лорен.

 

Ова е веќе вторпат за многу кратко време со својот бакнеж да привлече голем интерес кај публиката.

16.04.2014 - 15:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега