Маркова Сушица утре без струја

 

Утре неколку скопски села ќе бидат без електрична енергија.

Во период од 9 до 15 часот без струја ќе биде селото Маркова Сушица, а од 11 и 30 до 13 и 30 часот дел од улицата Норвешка.

 

најчитано сега