Се пофали Иван Исцелителот: Сите Македонци имаат добро и корист од мене!

Иван Исцелител на својот профил на социјалната мрежа Фејсбук се пофали дека сите Македонци како што вели имаат "добро и корист" од него.

Погледнете зошто...

 

13.04.2014 - 14:27
Фото: 
Фејсбук

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега