До 13 часот во Кратово гласале 45,08%

Во општина Кратво гласањето за претседател на Република Македонија се одвива во мирна и фер демократска атмосфера и без инциденти.

Своето гласачко право до 13 часот го оствариле 45,08% од гласачите.

13.04.2014 - 14:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега