23 отсто кумановчани го дале својот глас

До 13 часот во општина Куманово гласале 23 проценти од 85.203 граѓани со право на глас. Во општината се гласа на 167 избирачки  места.

Засега не се забележани никакви проблеми и нерегуларности.

13.04.2014 - 14:14
Фото: 
Дневник.мк

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега