Бред Пит и Анџелина Џоли уживаат во перверзен секс

Актерот  Бред Пит и понатаму пуши марихуана како да е Снуп Дог вели близок извор до нив кој ги раскажал сите пикантерии.

Изворот вели дека Анџелина го контролира секој чекор на Бред, дека и двајцата се неверојатно љубоморни, но и дека се премногу заљубени еден во друг.

„Како зајци се. Многу се настрани во креветот и ја користат секоја прилика да завршат во него. Чистачката нашла десетина секс играчки во нивната соба. Бред и Анџелина совршено си одговараат еден со друг“ изјавил изворот.

13.04.2014 - 13:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега