Македонскиот народ е Шугав- Тамара распали на Фејсбук

Познатата македонска пејачка Тамара Тодевска распали на Фејсбук по македонскиот народ. Погледнете што таа напиша...

 

 

13.04.2014 - 12:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега