ВИДЕО: Урнебесно- се маскирал во новинар и ги прашувал луѓето што мислат за него

Водителот Џими Кимел на истоименото шоу повторно во акција. Овој пат гостин му беше раперот Дрејк кој маскиран во новинар ги прашуваше луѓето низ улиците на Лос Анџелес што мислат за него.

Некои одговори можеби не му се допаднаа на Дрејк, но тој сето тоа одлично го поднесе. Реакцијата на еден случаен минувач при крајот на видеото е урнебесна.

13.04.2014 - 11:43

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега