ФОТО: Што е ново на Станија?

Српската старлета Станија објави фотографија со која им се пофали на своите фанови дека има нешто ново на себе. Иако е тешко да се забележи, Станија го промени имиџот, со тоа што ја скрати својата коса до рамената.

Со новата фрузура Станија веднаш се пофали на социјалните мрежи.

 

13.04.2014 - 11:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега