Жељко Бебек ги следи трендовите- објави после секс селфи

Познатиот Жељко Бебек  со својата сопруга Ружица неодамна прослави 12 години брак. Сопружниците ја прославиле годишнината со романтичен излет, а сите обожаватели на Фејсбук, Жељко ги почести со “сочни“ фотографии. Парот привлече големо  внимание со фотографијата каде си напарвиле селфи после една партија водење љубов.

Со ова тие покажаа дека ги следат тренодвите на“ after sex“ селфи.

13.04.2014 - 11:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега