Како се одвива гласањето во Василево?

Во општина Василево гласањето се одвива во мирна атмосфера без проблеми.

Утрово гласачките места биле отворени навреме, во 7 часот.

Своето граѓанско право до 10 часот го искоритиле 7% од гласачите.

13.04.2014 - 10:50
Фото: 
миа

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега