Еве како тече гласањето во Штип

Во Штип денеска започна гласањето за избор за претседател. 

Во седум часот биле отворени сите гласачки места. Засега нема никакви проблеми, и изборите се одвиваат мирно, фер и демократски.

Се очекува да има голем одѕив на изборот.

13.04.2014 - 10:09

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега