Кристина Ковач реши да слабее

Познатата пејачка и судија во музичкото шоу Икс-Фактор, Кристина Ковач, реши да слабее. Таа вели дека и доаѓа тренер од странство, и дека активно ќе работи на тоа да ја среди својата линија.

- Се хранам здраво, а сега ми доаѓа и тренер од странство, вели Кристина и додава дека и требаат три до четири месеци да ја среди својата линија.

Што се однесува до наредните планови во кариерата, Кристина вели дека ако успее да ослабе, што сега и е во прв план, можеби ќе напише и некој нов хит.

13.04.2014 - 09:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега