ФОТО: Ова селфи ги вжешти социјалните мрежи

Кендис Свенепул на Инстаграм објави фотографија на Инстаграм на која се гледа нејзиното совршено тело. Ја именуваше како „Bikini Day“.
Следеа безброј коментари и многу срценца

13.04.2014 - 09:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега