Родители го шокираа светот - му дале дрога на своето детенце

На сајтот на Vine се појави видео кое го шокираше светот.На видеото е прикажано како момче пуши марихуна додека неговите родители го снимаат.

Бидејќи видеото предизвика бура негативни коментари набрзо е тргнат од сајтот.

Ова е одвратно! Воопшто не е смешно!, пишуваа налутените корисници, шокирани што некои родители тоа му го прават на мало дете.

Еден од корисниците извести дека ги пријавил родителите бидејќи ги познава и биле од Калифорнија.

-Навравив скриншот од снимката и ги пријавив во социјалната служба во Калифорнија. На ова дете му требаат добри родители, напиша еден од корисниците.

13.04.2014 - 08:46
Фото: 
локално

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега