Сончева и пријатна недела

Времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слад до умерен ветер од северен правец.

Темперетурата ќе се движи од 15 до 22 степена.

Во Скопје и околината ќе преовладува слично време со температура до 20 степени.

13.04.2014 - 08:18

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега