ВИДЕО: Ова мора да го видите - во оваа лимузина се вози Путин

12.04.2014 - 22:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега