ВИДЕО: Модерна љубовна приказна во која сите ќе се пронајдете

Овој краток романтичен филм кој е всушност рекламен видео запис за сладолед, навистина ќе ве освои.

Приказната отсликува модерна љубов, во која ќе се пронајдат многу млади луѓе.

 

12.04.2014 - 14:44

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега