ВИДЕО: Поради сексот завршив на Ургентен

Некои претпочитаат рутински секс, а некои сакат да испробуваат нови нешта. Мајкл и Јоси дефинитивно спаѓаат во вторите. Така, еднаш сакајќи да го зачинат својот секес со гумено мече за јадење завршија во болиниа

Имено, Мајкл сакал да го стопи гуменото мече во микропечка и со него да ја полие својата девојка. Кога го направил тоа, таа оестила како кожата силно ја пече, а за да се увери, мајкл почнал да ја лиже, по што двајцата завршиле со сериони опекотини во болница.

Но тие не се единствените кои настрадале обидувајќи седа пробаат нешто ново во сексот. Младиот пар Ерик и Салина еден ден шетајќи низ природа посакале да водат љубов на дрво. На крајот, авантурата завршила лошо, бидејќи Ерик паднал од дрвото и почнал да крвари на најнезгодното место.  

Ова се само две од приказните кои се емитуваат во рамките на емисијата, „Сексот ме одведе на ургентно“ на популарната телевизија Ти-Ел-Си

 

 

11.04.2014 - 23:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега