ВО ЖИВО: Поставете му прашање на Премиерот Никола Груевски

 

 Прашањата поставувајте ги ба овој линк

06.04.2014 - 01:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега