Љубител на порно начекал филм со својата сопруга

Египјанец кој бил љубител на порно филмовите во интернет продавница останал непријатно изненаден откако ја здогледал својата сопруга во интимни односи со друг маж.

Кога отишол дома се соочил со својата сопруга која најпрвин негирала па дури и го опсула и барала да го види филмот.

Таа морала да попушти и му ја признала целата вистина дека го изневерила со маж со кого имала врска пред да стапи во брак, а својот сопруг никогаш не го сакала иако заедно имаат четири деца.

Верната сопруга имала уште 11 други филма во кои е снимана во интимни односи со нејзиниот љубовник.

05.04.2014 - 15:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега