Груевски вечерва ќе одговара прашања на Фејсбук

Претседателот на македонската Влада, Никола Груевски и носителите на листи од ВМРО-ДПМНЕ, вечерва по големиот митинг кој ќе се одржи во Скопје, ќе одговараат на прашања од граѓани на Фејсбук.

Разговорот ќе започне во 23 часот, по завршувањето на централниот митинг кој е закажан во 20 часот на плоштадот „Македонија“.

 

 

05.04.2014 - 15:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега