ФОТО: Најдоброто фудбалско селфи

Ова е веројатно најдоброто фудбалско селфи.

Следејќи го трендот кој за кратко време го освои целиот свет, легендарните фудбалери Зинедин Зидан и Роналдо (оној вистинскиот) направија свое селфи. Она што ова селфи го пави посебно е тоа што тоа било направено уште пред овој начин на фотографирање да стане мега популарен.

 

 

 

05.04.2014 - 14:09

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега