Уште еден ужас на Балканот: Ја качил тетка си во Југо и се обидел да ја силува

Нов хорор го потресе Балканот. Момче од Хрватска е уапсено под сомнение дека се обидело да ја силува сопствената тетка во својот автомобил.

Според податоците од хрватските медиуми, се работи за 29-годишниот Хрват по име Сребренко кој ја повикал својата 53-годишна тетка, ја качил во својот автомобил марка Југо и се обидел да изврши обљуба врз истата.

На младото момче му е одеренен 48 часовен притвор и потоа ќе биде однесен во надлежниот затвор.

04.04.2014 - 14:40
Фото: 
а1.он

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега