Северина попушти- Милан конечно го донесе синот во Белград

Кралот на бакарот Милан Поповиќ конечно го донесе синот Александар во Белград.

Вчера во Белград во 12 и 30 часот е виден како Милан Поповиќ го неговиот син во својот дом. Малиот Александар стигнал заедно со својот татко од Загреб со приватен авион. Овој пат малеиот Александар викендот ќе го помине заедно со својот татко , ова е прв пат по толку месеци Милан да го доведе синот во Србија.

На излегувањето од аеродромот „Никола Тесла“ на фотографијата може да се забележи дека Милан е премногу среќен и задоволен што неговиот син конечно дојде во Србија.

ФОТО: Скандал. рс

04.04.2014 - 14:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега