ВИДЕО: "Не ми даваш колачиња???" - погледнете како ова детенце ја искара мајка си

Ова видео стана вистински Интернет хит. Една мајка му забранила на своето дете  да изеде колач, а тоа се спротивстави на најубав можен начин...

04.04.2014 - 14:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега