ВИДЕО: Инцидентот на МЗТ-Работнички низ објективот на полициските камери

04.04.2014 - 14:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега