Еве колку чини сексот со силиконската кралица

Силиконската кралица Тијана Џуричиќ наплаќа 200 евра за секс со неа! Според податоците на српскиот Курир, извесен 27-годишен граѓанин на Белград кој и ја пријавил Тијана за проституција бидејќи не бил задоволен од услугата, вели дека за сексот и платил 200 евра.

- Полицијата имала оперативни сознанија дека силиконската кралица се бави со проституција. Потоа, момчето кое го пријавило лсучајот било повикано во полиција, и изјавило дека и онака не било ништо посебно и дека не бил задоволен, а открил и колку и платил на Тијана за да ја има во кревет.

Кралицата на силиконите во петокот беше повикана во Суд, а плати и казна од 40.000 и 10.000 динари.

04.04.2014 - 13:58

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега