ГРОМ утре ќе “удри“ во Куманово

Граѓанска опцијата за Македонија - ГРОМ, утре во 19 часот, во Домот на културата „Трајко Прокопиев“ во Куманово ќе одржи голема предизборна конвенција.

На конвенцијата ќе бидат претставени на кандидатите за пратеници за претстојните парламентарни избори, од шесте изборни единици.

04.04.2014 - 11:59
Фото: 
Фактор

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега