ВИДЕО: Огромните гради во преден план - Ава Карабатиќ сними спот

Хрватската старлета Ава Карабатиќ која ја гледавме во огромен број реални шоуа, заплива и во музичките води. Русокосата Хрватица сними спот за својата песна "Тајна врска“ вокоја глуми љубовница.

Секако, и овој пат старлетат искористи да ги покаже своите атрибути.

 

 

04.04.2014 - 10:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега