ВИДЕО: Пие па вози но наместо казна доби аплауз - еве зошто

Погледнете како ова момче стана вистински Интернет хит. 

04.04.2014 - 10:03

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега