Од денеска директни летови од Скопје до Париз

 
Добри вести за Македонија. Нискобуџетната компанија „Визер“ од денеска ја воведува директната авиолинија Скопје-Париз. Летови на оваа релација ќе има два пати во неделата од аеродромот „Александар Велики“.
Засега „Визер“ од Скопје директно лета до десетина европски дестинации. Најавени се директни летови и за Франкфурт и Брисел.
04.04.2014 - 08:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега