ФОТО: Кајмакоски ја избричил главата

Победникот на „Икс Фактор“, Даниел Кајмакоски на својот фејсбук профил објави фотографија на која е со целосно избричена глава.

 

Оваа фотографија е направена одамна, а сега е само објавена…

04.04.2014 - 00:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега