ВИДЕО: Погледнете ја новата реклама на Пепси со Меси, Ван Перси и Рамос

03.04.2014 - 19:37

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега