ФОТО: Даниел Кајмакоски ја избричи главата

На Фејсбук профилот на Даниел Кајмакоски се појави фотографија на која тој е со избричена глава. Секако, станува збор за фотографија од поодамна. Па, погледнете како изгледал без коса...

 

 

03.04.2014 - 16:45
Фото: 
фејсбук

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега