Груевски: За ваков ден врeди да се работи - премиерот на Facebook ја објави најубавата вест за Кичево

 
03.04.2014 - 16:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега